Adres: ul. 1-go Maja 4, Bełchatów
Telefon: (44) 724 44 44
Email: recepcja@zdrowiewbelchatowie.pl
 

Animacja czasu wolnego - Wczasy dla seniorów

Jak wiadomo, pobyt w naszym centrum to nie tylko nocleg, wyżywienie, czy ewentualne zabiegi rehabilitacyjne. To również możliwość spędzenia czasu w gronie znajomych, przyjaciół czy pozostałych pensjonariuszy. Do tego celu została otwarta świetlica TV, miejsce wypoczynku oraz biblioteka. To tam są organizowane wieczorne spotkania tematyczne, projekcje filmowe, gry i zabawy. Oprócz tego do dyspozycji wszystkich gości jest strefa Wellness&Spa, wyposażona w siłownię, saunę, gabinety masażu, strefę relaksu, wannę z hyrdomasażem i innymi pomieszczeniami relaksacyjnymi.

Ponadto, Bełchatów to miasto położone w niesamowitej lokalizacji. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, oraz pięknych terenów zielonych jak Gmina Kleszczów z Kompleksem Dydaktyczno Sportowym „SOLPARK Kleszczów” czy Ośrodek Sportu i Rekreacji - Wawrzkowizna. W niedalekiej odległości są również punkty widokowe, parki, oraz ścieżki rowerowe. W miarę zainteresowania naszych pensjonariuszy organizujemy wycieczki, wyjazdowe spotkania oraz inne atrakcje.

O czas wolny naszych pensjonariuszy zadba najlepszy personel naszej placówki. Dzięki temu, pobyt wszystkich gości będzie obfitował w niezapomniane przeżycia. W połączeniu z najwyższej jakości opieką medyczną, nasza oferta jest jedną z najlepszych i najbardziej kompleksowych w Polsce.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | 18278 odwiedzin